O FIRMĚ

 

Naše firma vznikla v lednu roku 2000. Od začátku své působnosti jsme se zaměřili na stavebnictví. Za tuto dobu se nám podařilo dodat betonové nádrže stovkám zákazníků. Od začátku bylo naší ideou, kterou jsme se řídili, dodávání zákazníkům betonových nádrží založených na moderní konstrukčně-stavební technologii, vyrobených z osvědčeného spolehlivého materiálu.


Cílem Betonové župmy-system.cz je zajištění investorům přístupu k evropským a světovým řešením ve sféře stavebnictví. Díky tomu, že každému našemu Zákazníkovi byla poskytnuta plně profesionální a kompetentní obsluha na každé etapě kontaktu s námi, si firma PABLOX získala jméno jednoho z největších dodavatelů betonových nádrží v České republice.


Chtěli bychom Vás ujistit, že pokud se rozhodnete využít služeb naší firmy, rádi pro Vás vypracujeme cenový odhad betonových nádrží spolu s dopravou a montáží zdarma s využitím optimálních řešení. Pokud máte zájem o naši nabídku, kontaktujte nás prosím, podělíme se s Vámi o odborné znalosti, zajistíme Vám dodání nádrží nejvyšší kvality, pomoc při jejich výběru, dopravu a montáž.


Disponujeme dopravním zázemím poskytujícím přepravní a montážní služby po celé zemi.

 

POZOR DŮLEŽITÉ JAKO JEDINÍ DISPONUJEME CERTIFIKÁTEM EUVyráběné sériově a nabízené k prodeji betonové nádrže mohou být v souladu se zákonem o stavebních výrobcích legálně uváděny na trh a používány při stavebních pracích pod podmínkou, že Výrobce disponuje  Certifikátem EU.

Naše firma disponuje Certifikátem EU, Dokumentem vyšším než PN a Technické osvědčení, jelikož opravňuje k obchodování se stavebním materiálem typu "betonové nádrže" (septiky) na území  Evropské unie.KUPUJTE NÁDRŽE S EVROPSKÝM CERTIFIKÁTEM A VYHNETE SE PROBLEMŮM S KOLAUDACÍ STAVBY !!!

scroll back to top