Montážní jámy pro autoservisy

Montážní jámy jsou vhodným řešením pro:

 • autoservisy, autoopravny, autodílny
 • montážní dílny, STK provozy
montazni-jama
montazni-jama-450-170-120

Ceny a rozměry montážních jam

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Cena všech našich montážních jam zahrnuje:

 • zvolený rozměr autokanálu
 • montáž zdarma

Montážní jáma neboli autokanál je praktické řešení pro všechny typy provozů, které potřebují snadný a bezpečný přístup k podvozku vozidel.

Jak to funguje?

Betonový základ instalujete do připraveného výkopu v provozní budově. Doplníte schůdky. Automobil najede nad montážní jámu a servis lze provést z pohodlí a bezpečí montážní jámy. Doporučujeme řešit účinné odvětrávání dle užití a označení okrajů jámy reflexní barvou pro bezpečí provozu.

Jak velkou betonovou jámu zvolit?

Výběr správné montážní jámy je pro efektivní a bezpečnou práci zásadní. Faktory, jako je rozsah projektu, bezpečnostní normy a potenciální budoucí potřeby, výrazně ovlivňují, jakou velikost byste měli zvolit. Abyste nemuseli dlouho hledat, připravili jsme pro vás podrobný článek, který vám pomůže vybrat správnou velikost instalační jámy. S naším průvodcem budete moci učinit informované rozhodnutí, které maximalizuje efektivitu a hodnotu vašeho projektu.

Jsme na trhu již přes 20 let

Za naši existenci jsme obsloužili už přes 30 000 spokojených zákazníků. Betonové jímky vyvážíme do celé Evropské unie.

Naše certifikáty a ocenění

Nejvyšší kvalitu našich výrobků potvrzuje mezinárodní Certifikát EU (CE). Nepropustnost našich nádrží dosvědčuje atest Národního hygienického institutu.

Náš příslib kvality

Za kvalitu, odolnost a dlouhou životnost našich betonových jímek ručíme. Proto poskytujeme zákazníkům prodlouženou záruku 5 let.

Nezávazná poptávka

Vyplňte náš jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám. Bez závazků, jen rychlé a přesné informace.


  Objednávejte ihned +420 721 166 013

  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this