Dodáváme jímky v certifikované kvalitě za příznivou cenu

icon
Vyrábíme kvalitní betonové nádrže

Naše žumpy, septiky, montážní jámy a prefabrikované sklepy jsou vyrobeny z odolného vodostavebního betonu třídy C30/37. Do směsi je přidána těsnící kapalina a beton je při zalévání vibrovaný a zevnitř vyztužený asfaltovou hmotou od IZOLBETU. To zaručuje jeho mimořádnou těsnost a pevnost a dlouhou životnost.

icon
Poskytujeme záruku 5 let

Za kvalitou našich nádrží si stojíme. Proto poskytujeme nadstandardní záruku 5 let.

icon
Jsme tu pro Vás už 20 let

Jsme na českém trhu od roku 2000. Betonové jímky jsou naší hlavní specializací.  Dodáváme po celé Evropské unii. Zákazníkům tak můžeme nabídnout bohaté zkušenosti a díky objemu naší výroby i výhodnou cenu za vysokou kvalitu.

icon
Jsme držitelé certifikátu EU

Kvalita našich výrobků je potvrzena náročnou atestací. Jako jedni z mála výrobců jsme držiteli Certifikátu EU pro všechny členské země a atestu Národního hygienického institutu.
S nádržemi od nás se kolaudace obávat nemusíte.

DJI_0223
betonové jímky

Objednávejte ihned! Volejte!

Naše společnost vznikla v roce 2000. Za 20 let existence jsme obsloužili už více než 30 000 zákazníků v celé Evropské unii.

Naší vizitkou je spokojenost našich zákazníků. Máme minimum reklamací a za naší kvalitou si stojíme. I proto poskytujeme nadstandardní záruku  5 let na všechny betonové nádrže.

Trvanlivost našich betonových jímek zaručuje moderní konstrukčně-stavební technologie a použití osvědčeného spolehlivého materiálu. Kvalitu výrobků potvrzují nezávislé mezinárodními atesty.

Cílem naší společnosti je spokojený zákazník.

Naší hlavní specializací je výroba betonových nádrží. Jsme jedním z největších dodavatelů betonových jímek v České republice. Vzhledem k naší specializaci jsme schopni nabídnout skutečně osvědčenou kvalitu a díky objemu naší výroby i výhodnou cenu.

Naši kvalitu dosvědčují mezinárodní atesty. My ji zaručujeme nadstandardní pětiletou zárukou.

Vyrábíme železobetonové jímky pro využití jako nádrže pro sběr dešťové vody, žumpa, septik, pro sběr močůvky a hnoje, coby zemljanky, apod.

Nádrž vám dopravíme a osadíme na připravené místo.

Naše výrobky nejen vyrábíme, ale zákazníkům i sami dodáváme. Disponujeme vlastním dopravním zázemím – vozovým parkem.

Coby výrobce máme všechny typy a velikosti nádrží skladem. Díky vlastnímu vozovému parku zajišťujeme pružnou dopravu.

Vaši vybranou nádrž doručíme k vám do 2-3 dnů za příznivou cenu (ceník dopravy najdete zde)
Na místě složíme jímku přímo z vozu hydraulickou rukou. Montáž jímky poskytujeme zákazníkům ZDARMA.

EU Certifikace o nepropustnosti nádrže na vodu

JSME DRŽITELÉ CERTIFIKÁTU EU. NEJVYŠŠÍ ZÁRUKY KVALITY.

Jako výrobce betonových nádrží musíme splňovat zákonem stanovené normy o stavebních výrobcích a pracích. Naše firma je držitelem všech předepsaných státních technických osvědčení a certifikací.

Jako vývozce však musíme splňovat ještě přísnější normy, předepsané legislativou Evropského společenství pro vývoz do všech členských zemí Evropské unie. Jsme certifikováni ve zkušebním ústave HYGIENY, kde jsou naše výrobky přísně testovány na nepropustnost. Splnili jsme všechna kritéria pro nejvyšší evropský certifikát pro vývoz stavebních výrobků.

CO TO PRO VÁS ZNAMENÁ?

S našimi výrobky máte jistotu kvality. Naše jímky jsou odolné, pevné s dlouhou životností. Testy na nepropustnost ověřují, že z nádrže nemůže uniknout nic, co by mohlo znečistit okolí a spodní vody.

S NAŠIMI JÍMKAMI MÁTE JISTOTU, ŽE KOLAUDACE VAŠÍ STAVBY PROBĚHNE ZCELA HLADCE.

 

Objednávejte ihned +420 721 166 013

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this