Prefabrikované betonové jímky

Jsme specialisté na výrobu betonových nádrží, které slouží jako betonové jímky, septiky, nádrže na dešťovou vodu, nádrže na hnůj, sběrné nádrže a odlučovače tuků. Naše firma disponuje významnou dopravní infrastrukturou a je schopna doručit objednanou nádrž zákazníkovi v nejkratším možném termínu. Kontaktujte nás, protože máme veškeré zboží skladem.

Naše nádrže jsou vyráběny bez použití spojovací spáry, a to z vibrolitého betonu třídy B25, což zaručuje jejich dokonalou nepropustnost. Navíc jsou nádrže vyztuženy kvalitním betonářským ocelovým materiálem.

jednokomorova-betonova-nadrz

Velikosti nádrží

Rozhodnutí ohledně velikosti betonové nádrže je nesmírně významné. Klíčovým faktorem je účel, pro který bude nádrž využívána. Pokud ji plánujete použít pro zavlažování zahrady a zásobování užitkovou vodou domácnosti, je třeba zohlednit velikost zahrady a počet obyvatel ve vašem domě. Na druhou stranu, pokud je plánováno využití nádrže jako žumpy, je nutné vzít v úvahu počet obyvatel domu a plánovaný časový interval pro vývoz odpadů. (Podrobné informace o správném výběru velikosti žumpy najdete zde.)

Naše společnost nabízí širokou škálu základních velikostí nádrží, které vyhovují různým potřebám.

Dodáváme jímky již od 1995

S dlouholetými dvacetiletými zkušenostmi ve výrobě betonových výrobků jsme se stali jedinečným poskytovatelem nabídky, která je jednou z nejrozsáhlejších na trhu. Naše široká paleta produktů zahrnuje betonové žumpy, jímky, septiky, nádrže na dešťovou vodu, nádrže na hnůj, vodoměrné šachty a betonové sklepy.

Disponujeme také dvaceti zbrusu novými nákladními vozidly, která nám umožňují zajišťovat dopravu a montáž betonových nádrží na území celého státu do čtyř pracovních dnů.

Jsme na trhu již přes 20 let

Za naši existenci jsme obsloužili už přes 30 000 spokojených zákazníků. Betonové jímky vyvážíme do celé Evropské unie.

Naše certifikáty a ocenění

Nejvyšší kvalitu našich výrobků potvrzuje mezinárodní Certifikát EU (CE). Nepropustnost našich nádrží dosvědčuje atest Národního hygienického institutu.

Náš příslib kvality

Za kvalitu, odolnost a dlouhou životnost našich betonových jímek ručíme. Proto poskytujeme zákazníkům prodlouženou záruku 5 let.

Nezávazná poptávka

Vyplňte náš jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám. Bez závazků, jen rychlé a přesné informace.


  Nezávazná poptávka

  Vyplňte náš jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám. Bez závazků, jen rychlé a přesné informace.

  1. Jaké jsou certifikáty a ocenění vašich betonových jímek?

  Naše betonové jímky mají nejvyšší kvalitu potvrzenou mezinárodním certifikátem EU (CE) a atestem Národního hygienického institutu, který dosvědčuje jejich nepropustnost. Tyto certifikáty a ocenění zaručují, že naše výrobky splňují nejpřísnější normy a standardy kvality a bezpečnosti.

  2. Jakou záruku poskytujete na betonové jímky?

  Za kvalitu, odolnost a dlouhou životnost našich betonových jímek ručíme. Proto poskytujeme zákazníkům prodlouženou záruku 5 let. Naše výrobky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely dlouhá léta bez potřeby častých oprav či údržby, což potvrzuje naše důvěra v jejich kvalitu a spolehlivost.

  3. Jak dlouho trvá dodání a montáž betonové jímky?

  Díky našim dvaceti novým nákladním vozidlům jsme schopni zajistit dopravu a montáž betonových jímek na území celého státu do čtyř pracovních dnů. Naše rozsáhlá dopravní infrastruktura nám umožňuje rychle reagovat na potřeby zákazníků a zajistit včasné dodání a instalaci objednaných nádrží.

  4. Jaké jsou hlavní použití prefabrikovaných betonových jímek?

  Prefabrikované betonové jímky jsou vhodné pro různé účely:

  • Septiky: Efektivní řešení pro zpracování a likvidaci odpadních vod.
  • Nádrže na dešťovou vodu: Sběr a skladování dešťové vody pro zavlažování zahrady nebo jiné využití.
  • Nádrže na hnůj: Bezpečné skladování hnojiva pro zemědělské účely.
  • Sběrné nádrže: Shromažďování různých druhů kapalin nebo odpadů.
  • Odlučovače tuků: Oddělení tuků a olejů z odpadní vody, čímž se zlepšuje kvalita vypouštěné vody.
  5. Jaké jsou možnosti přizpůsobení betonových jímek podle specifických potřeb?

  Betonové jímky lze přizpůsobit podle vašich specifických potřeb:

  • Rozměry a kapacita: Nabízíme různé velikosti a kapacity jímek, aby vyhovovaly vašim požadavkům.
  • Dodatečné vybavení: Možnost přidání různých příslušenství, jako jsou filtrační systémy, čerpadla nebo připojení pro další potrubí.
  • Individuální úpravy: Přizpůsobení jímky konkrétním podmínkám instalace a specifickým potřebám vašeho projektu. Naše odborníci vám rádi poradí a pomohou najít nejlepší řešení.

  Objednávejte ihned +420 721 166 013

  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this