Prefabrikované betonové jímky

Jsme specialisté na výrobu betonových nádrží, které slouží jako betonové jímky, septiky, nádrže na dešťovou vodu, nádrže na hnůj, sběrné nádrže a odlučovače tuků. Naše firma disponuje významnou dopravní infrastrukturou a je schopna doručit objednanou nádrž zákazníkovi v nejkratším možném termínu. Kontaktujte nás, protože máme veškeré zboží skladem.

Naše nádrže jsou vyráběny bez použití spojovací spáry, a to z vibrolitého betonu třídy B25, což zaručuje jejich dokonalou nepropustnost. Navíc jsou nádrže vyztuženy kvalitním betonářským ocelovým materiálem.

jednokomorova-betonova-nadrz

Velikosti nádrží

Rozhodnutí ohledně velikosti betonové nádrže je nesmírně významné. Klíčovým faktorem je účel, pro který bude nádrž využívána. Pokud ji plánujete použít pro zavlažování zahrady a zásobování užitkovou vodou domácnosti, je třeba zohlednit velikost zahrady a počet obyvatel ve vašem domě. Na druhou stranu, pokud je plánováno využití nádrže jako žumpy, je nutné vzít v úvahu počet obyvatel domu a plánovaný časový interval pro vývoz odpadů. (Podrobné informace o správném výběru velikosti žumpy najdete zde.)

Naše společnost nabízí širokou škálu základních velikostí nádrží, které vyhovují různým potřebám.

Dodáváme jímky již od 1995

S dlouholetými dvacetiletými zkušenostmi ve výrobě betonových výrobků jsme se stali jedinečným poskytovatelem nabídky, která je jednou z nejrozsáhlejších na trhu. Naše široká paleta produktů zahrnuje betonové žumpy, jímky, septiky, nádrže na dešťovou vodu, nádrže na hnůj, vodoměrné šachty a betonové sklepy.

Disponujeme také dvaceti zbrusu novými nákladními vozidly, která nám umožňují zajišťovat dopravu a montáž betonových nádrží na území celého státu do čtyř pracovních dnů.

Jsme na trhu již přes 20 let

Za naši existenci jsme obsloužili už přes 30 000 spokojených zákazníků. Betonové jímky vyvážíme do celé Evropské unie.

Naše certifikáty a ocenění

Nejvyšší kvalitu našich výrobků potvrzuje mezinárodní Certifikát EU (CE). Nepropustnost našich nádrží dosvědčuje atest Národního hygienického institutu.

Náš příslib kvality

Za kvalitu, odolnost a dlouhou životnost našich betonových jímek ručíme. Proto poskytujeme zákazníkům prodlouženou záruku 5 let.

Objednávejte ihned +420 721 166 013

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this