Příslušenství k betonovým sklepům

Máme skladem vynikající sortiment doplňkového příslušenství pro betonové sklepy! Naše rozsáhlá kolekce zahrnuje prvotřídní dveře, předsíně a schody, které přinesou vaší sklepni místnosti bezpečí, funkčnost a elegantní design. Obohaťte svůj sklep o perfektní modernizaci s naším vybavením.

Pokud potřebujete radu při výběru příslušenství pro váš betonový sklep, můžete nás kontaktovat například telefonicky na +420 721 166 013 nebo +420 728 074 576.

Ceny příslušenství k betonovým sklepům

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Jsme na trhu již přes 20 let

Za naši existenci jsme obsloužili už přes 30 000 spokojených zákazníků. Betonové jímky vyvážíme do celé Evropské unie.

Naše certifikáty a ocenění

Nejvyšší kvalitu našich výrobků potvrzuje mezinárodní Certifikát EU (CE). Nepropustnost našich nádrží dosvědčuje atest Národního hygienického institutu.

Náš příslib kvality

Za kvalitu, odolnost a dlouhou životnost našich betonových jímek ručíme. Proto poskytujeme zákazníkům prodlouženou záruku 5 let.

Nezávazná poptávka

Vyplňte náš jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám. Bez závazků, jen rychlé a přesné informace.


    Objednávejte ihned +420 721 166 013

    Previous Next
    Close
    Test Caption
    Test Description goes like this